O nás


Máme dlouholetou praxi v účetnictví od roku 1993. Začínali jsme jako účetní na plný úvazek a získali zkušenosti prací pro různé typy firem: velké, malé, začínající podnikatele i řemeslníky. Tyto zkušenosti nás motivovaly k založení vlastní společnosti.

Společnost Aporéma CZ s.r.o. byla založena v roce 2008. Specializujeme se na poskytování kvalitních účetních služeb pro malé a střední podniky a fyzické/právnické osoby na Severní Moravě. Naše hlavní síla spočívá v bohatých zkušenostech s účetnictvím a znalostí tohoto regionu.

Náš cíl spočívá v poskytování kvalitních služeb všem našim klientům, bez ohledu na jejich velikost, obrat nebo zaměření podnikání. 

V roce 2024 převzal firmu nový majitel, který 14 let působil jako spolumajitel a hlavní účetní v obchodní firmě expert Elektro GOLA s.r.o.. 

Cíl společnosti Aporéma CZ s.r.o. zůstává nezměněný, přičemž se zaměřujeme na rozšíření nabídky o nové moderní služby pro naše klienty a růst týmu účetních o další odborníky, zároveň s rozšířením portfolia klientů. Naším záměrem je zjednodušit a efektivizovat nejen naše pracovní postupy, aby se naši klienti mohli plně věnovat svému podnikání a dosáhnout tak maximálního potenciálu.

Děkujeme za návštěvu našich stránek a těšíme se na možnost spolupráce s vámi.

Gola Petr, jednatel a hlavní účetní


Vytvořte si webové stránky zdarma!